Północna Grupa Narzędziowa


Dostarczamy narzędzia sukcesu!

PGN to rodzinna firma założona w 1985r. przez obecnego prezesa zarządu, Bronisława Chwałę. Od początku działalności nieustannie rozwijaliśmy się i zdobywaliśmy nowe rynki, by obecnie szczycić się pozycją lidera w dziedzinie dystrybucji profesjonalnych narzędzi i akcesoriów budowlanych, warsztatowych, ogrodniczych i spawalniczych. Przez swoją siłę oddziaływania i ogólnokrajowy zasięg, współtworzymy polski rynek narzędziowy.

Obecnie PGN jest dostawcą elektronarzędzi i narzędzi najchętniej wybieranym przez odbiorców hurtowych i detalicznych w całej Polsce. Wspieramy swoich partnerów w rozwoju ich przedsiębiorstw i elastycznie reagujemy na zmieniające się potrzeby rynku. Współpracujemy z hurtowniami i detalistami, dużymi firmami przemysłowymi, przedsiębiorstwami z sektora budownictwa.

Swoją ofertę kierujemy również do rzemieślników, majsterkowiczów i hobbystów. Każdej grupie klientów oferujemy odpowiedni asortyment, który dostarczamy na warunkach dopasowanych do potrzeb i możliwości partnera.

Partnerstwo technologiczne

Nie sprzedajemy narzędzi, tylko rozwiązania problemów naszych klientów. Wspieramy rozwój ich firm i pomagamy wybrać optymalne rozwiązania technologiczne.

Profesjonalizm i doświadczenie

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy. Jesteśmy po to, by doradzać naszym klientom oraz służyć im pomocą. Dlatego nieustannie szkolimy się i podnosimy własne kompetencje.

Edukacja i rozwój

Dbamy nie tylko o naszą wiedzę, ale przede wszystkim chcemy edukować także naszych klientów, dlatego dzielimy się know how, doradzamy i pomagamy w rozwiązywaniu problemów naszych partnerów.

Wygoda i czas klientów

Dzięki nam klienci szybko znajdują odpowiednie rozwiązania, które są do nich dostarczane w możliwie najkrótszym czasie. Swoim partnerom oferujemy wygodę, pewność i bezpieczeństwo.

Kompleksowość oferty

Jesteśmy czołowym krajowym dystrybutorem 52 marek narzędziowych. Prowadzimy także własną linę narzędzi i akcesoriów BEST TOOLS, oferującą wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnych cenach.

Rozwinięta sieć dystrybucji

Dzięki centralnemu zaopatrzeniu i rozwiniętej sieci salonów technicznych oferujemy szeroki asortyment i dogodne warunki finansowe. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla większości oferowanych przez nas marek.

Zapraszamy na:
www.pgn.com.pl